Aukštyn
Video seminarai

Rimvydo Židžiūno seminarų įrašai

Gaukite atsakymus svarbiomis gyvenimo temomis.
Naujausias

Kaip auginama ir puoselėjama meilė santykiuose?

Šis seminaras yra ištrauka iš Andrės AMIYA Pabarčiūtės ir Rimvydo Židžiūno požiūrio plėtimo seminaro „Kaip sukuriamas amžinas medaus mėnuo poroje?” ir knygos „Amžinas medaus mėnuo: reali patirtis kuriant stebuklus poroje” pristatymo Vilniuje.

Prisiminkime, kuo baigiasi pasakos apie vyro ir moters santykius? Jos baigiasi vestuvėmis! Čia gyvenimo pasaka ir baigiasi, toliau prasideda kasdienybė, apie kurią neįdomu nei pasakoti, nei kitiems klausyti.

Rimvydas ir Andrė teigia, kad pasaka nesibaigia vedybomis, o kaip tik prasideda! Kokios asmeninio tobulėjimo praktikos gali padėti porai gyventi nuolat patiriant amžino medaus mėnesio būseną? Kodėl pranyksta trauka, švelnumas bei atidumas vienas kitam, kaip tai atgaivinti ir nuolat puoselėti? Iš kur gimsta įkvėpimas ir tikėjimas, kad su savo mylimuoju(-ąja) galima darniai ir džiaugsmingai gyventi? Šiuos ir kitus įdomius klausimus nagrinėjame požiūrio plėtimo seminare ir naujos knygos pristatyme.

Seminaras

Kaip sukuriamas amžinas medaus mėnuo poroje?

Pasaka nesibaigia vedybomis, o kaip tik prasideda! Kokios asmeninio tobulėjimo praktikos gali padėti porai gyventi nuolat patiriant amžino medaus mėnesio būseną? Kodėl pranyksta trauka, švelnumas bei atidumas vienas kitam, kaip tai atgaivinti ir nuolat puoselėti? Iš kur gimsta įkvėpimas ir tikėjimas, kad su savo mylimuoju(-ąja) galima darniai ir džiaugsmingai gyventi? Šiuos ir kitus įdomius klausimus nagrinėsime požiūrio plėtimo seminare ir naujos knygos pristatyme.

Pagrindinės temos:

  • Knygos „Amžinas medaus mėnuo: reali patirtis kuriant stebuklus poroje“ pristatymas.
  • Kaip gimsta įsimylėjimas, trauka ir apsvaigimas nuo meilės ir kodėl tai išnyksta?
  • Kaip puoselėjama aistra, trauka ir intymumas?
  • Kas atveria artumą, švelnumą ir atsidavimą meilei?
  • Destruktyvus ego poveikis santykiams ir kaip jis neutralizuojamas?
  • Vyriškos ir moteriškos prigimties indėlis į santykių darną.
  • Pagrindinės klaidos, kurias daro dauguma porų, ir kaip jos ištaisomos?
  • Naujas požiūris į meilę ir sąmoningumą santykiuose.
  • Autentiška patirtis kuriant santykių stebuklą.
Seminaras

(R)evoliucija intymiame gyvenime

Santykiai ir intymumas yra labai svarbi mūsų gyvenimo dalis, nuo to tiesiogiai priklauso mūsų laimės jausmas. Kokios sąmonės būklės būdami mes gyvename šį gyvenimą? Daugelis supranta, kad darbas, karjera, sėkmė ir finansinės galimybės pasiekiama tik nuolat tobulėjant ir sąmoningai to siekiant. Tačiau intymumas lieka mūsų pasąmonės įtakos zonoje. Mūsų seksualinę elgseną valdo instinktai, baimės, kompleksai, draudimai, moralės normos ir ego.

Kaip atrodytų intymus gyvenimas, jeigu mūsų sąmonė evoliucionuotų, mes išsilaisvintume iš suvaržymų ir iš kartos į kartą kaupto nesąmoningumo? Kaip tuomet atrodytų vyro ir moters seksualinė elgsena ir jų bendravimas? Kaip toks intymus gyvenimas veiktų poros santykius ir mūsų aktyvumą socialiniame gyvenime? Kas iš tiesų sukelia revoliuciją seksualiniame gyvenime? Kaip keičiasi intymumo suvokimas, kai pora auga ir tobulėja šioje srityje? Kokios praktikos ir praktiniai patarimai gali padėti mylimiesiems būti laimingiems kartu?

Šiuos ir kitus įdomius klausimus nagrinėjame šiame požiūrio plėtimo seminare kartu su Rimvydu Židžiūnu ir Andre Amiya Pabarčiūte.

Seminaras

Kaip sukuriama darna santykiuose?

Seminaras

Andrė AMIYA Pabarčiūtė konferencijoje „Veikli“ – Meilės evoliucija poroje

Palaima, pasitenkinimas, asmeninis augimas, meilės ir ekstazės menas – visa tai gali patirti santykiuose su mylimuoju. Šis pranešimas padės porai aiškiai suvokti svarbiausias vyro ir moters fizinio, emocinio ir dvasinio pasitenkinimo priežastis santykiuose. Žinios apie vyro ir moters tikruosius poreikius bei talentus, reali autorių patirtis, ypatingos praktikos, akis atveriantys santykių dėsniai ir patarimai padės naują, svarų laiptelį kuriant laimę poroje. Sužinokite, kokius meilės etapus pora gali patirti santykiuose, kaip pasireiškia meilė juose ir kokios galimybės atsiveria porai kiekviename iš jų.

Seminaras

Kaip gyventi pertekliuje?

Perteklius yra tai, ko mes ieškome. Tačiau kur ir kaip mes jo ieškome? Ar jį sukelia įvairūs gyvenimo objektai, galimybės, pramogos ir laisvas laikas? O gal jis atsiranda iš sėkmės, pasiekimų, pripažinimo ar šlovės? O gal perteklių sukuria jausmai ir emocijos? O gal dvasinis žmogaus gyvenimas? Tai klausimai, į kuriuos mums reikia atsakyti savo gyvenimo patirtimi. Tačiau kodėl, net turėdamas visus išvardytus elementus, žmogus vis tiek jaučia, kad jam kažko trūksta? Galbūt jis tvirtai laikosi tokio požiūrio į gyvenimą ir save, jog, kad ir ką gautų, jam vis tiek mažai? Ar tikrai reikia gauti, norint patirti perteklių? Ar tikrai reikia kaupti ir nuolat rūpintis rytdiena, norint gyventi gausoje?

Visi žmonės, gyvenantys patirdami perteklių, tvirtina, kad tai sąmonės būklė, kuri atsiranda ne tada, kai gauni, o tada, kai dalijiesi ir tampi tarsi laidininku. Yra tokios sąmonės būsenos, kurias patirdamas žmogus jaučia nuolatinį perteklių pozityvumo, kūrybingumo, noro dalytis ir kooperuotis. Yra tokios būsenos, kurias patirdamas žmogus jaučia ryšį su kitais, tuomet tai kuria atjautą, pakantumą ir begalinį norą padėti sau, kitiems bei visai žmonijai. Yra tokios būsenos, kai tiesiog gera su pačiu savimi ir nieko daugiau nereikia. Gyvendamas ir patirdamas tokias būsenas žmogus nuolat jaučiasi užpildytas, nes ne kaupia ką nors, bet dalijasi. Kalbame apie perteklių viduje, kuris natūraliai laikui bėgant gali sukurti gausą išorėje.

Šis seminaras skirtas toms sąmonės būklėms ir požiūriams, kurie mus atveda į vidinį perteklių.

Seminaras

Laimingas kitur ir rytoj. Laimingas čia ir dabar


Kiekvienas tikriausiai tiki, kad gyvenimas ateityje bus geresnis. Šiuo metu tikrai kai ko trūksta, bet praeis metai ar treji ir viską, ko reikia, turės. Vis dėlto taip pat mąstyta buvo ir prieš trejus metus. Štai tas laikas atėjo, esame čia ir dabar, tarkim, kad viską, ko norėjome, gavome. Tad kodėl nesijausti laimingam? Juk protas, kūręs planus prieš trejus metus, išliko toks pat, nepakitęs. Tad ir dabar jis nenori džiaugtis tuo, kas yra, o toliau jaučia, kad kažko trūksta ir kad tai pavyks gauti dar po kelerių metų. Taip protas kuria iliuziją, jog nuolat kažko trūksta ir laimė slypi kažkur ateityje. Gyvenimas tampa nuolatiniu bėgimu link laimės horizonto linijos, o ši, kaip žinia, vis tolsta ir visada išlieka kažkur tolumoje. Ar galima tiesiog džiaugtis šia akimirka? Kaip turi pakisti mūsų mąstymas ir požiūris, kad tai būtų įmanoma? Kodėl džiaugiamės, bet netampame laimingi? Kodėl viskas, kas nuostabu, ateina ir praeina, o kasdienybės jausmas nuolat sugrįžta? Kodėl dažnai žmogus net suvokdamas, jog gyvena ne savo gyvenimą, dirba ne savo darbą, būna ne su tuo žmogumi, vis tiek nieko nekeičia ir prisitaiko?

Šie klausimai gvildenami šiame požiūrio plėtimo seminare.

 

Pagrindinės seminaro temos:

 • Žmogus atėjo į šią planetą ne dirbti, o išmokti būti laimingas
 • Gyvenu šiame kūne tam, kad suvokčiau, kas aš esu iš tiesų
 • Iš kur kyla nesąmoningumas?
 • Kodėl labai pasitikime savo pasąmone?
 • Kas padeda būti sąmoningam?
 • Sąmonė ir protas ‒ kas šeimininkas?
 • Garantuotos ateities modelis
 • Kas kuria motyvuojančias iliuzijas?
 • Kas tu: žmogus ar rinkos segmentas?
Seminaras

Santykiai ar projekcijos?

Visi ieško svajonių vyro / moters, dauguma juos sutinka, bet ar visos poros paskui gyvena svajonių gyvenimą? Santykių pradžioje mylimasis / mylimoji mums atrodo nuostabūs ir idealūs, matome tik pozityvias savo išrinktojo / išrinktosios savybes ir beveik nepastebime ar nesureikšminame jo / jos trūkumų. Patys tuo metu jaučiamės geresni, jautresni ir romantiškesni!

Kodėl toks ypatingas ir idealus mylimas žmogus jau po keleto mėnesių gyvenimo kartu tampa paprastas ir visai neidealus? Kodėl valandos, praleistos kartu, santykių pradžioje daro gyvenimą spalvotą ir gyvą, o pagyvenus metus kartu užklumpa kasdienybė ir spalvos pranyksta? Kodėl net jeigu taip vyksta, mes nieko nedarome?
Tai klausimai, kurie gvildenami šiame požiūrio plėtimo seminare.

Seminaras

Gyvenimo pamokos: laimingas žmogus

Mūsų įprastas mąstymas nuolatos sukasi problemų ir jų sprendimų rate. Tad ne tik darbe, bet ir laisvalaikiu visada ieškome problemų ir su jomis kovojame arba vengiame. Toks stereotipinis mąstymas ilgainiui pradeda kaupti įtampą, nerimą, nuovargį ir nepasitenkinimą savimi bei pasauliu. Ar galima pabėgti iš šio užburto rato? Ar galima gyventi ir nekaupti streso ir nepasitenkinimo? Koks požiūris išvaduoja iš gyvenimo negandų? Kokie metodai padeda įveikti sunkumus nekovojant ir nebėgant nuo jų? Kaip sukaupta gyvenimo patirtis gali tapti pamoka, išlaisvinančia ir įkvepiančia? Tai klausimai, kurie bus gvildenami požiūrio plėtimo seminare.

Seminaro temos:

 • Žlugdantys ir išlaisvinantys požiūriai
 • Gyvenimo pamokos ir mūsų mokytojai
 • Kodėl atsiranda įtampa ir nepasitenkinimas?
 • Kas padeda gyventi patiriant perteklių ir pilnatvę?
 • Iš kur atsiranda aplinkybės, nuo kurių negalima pabėgti?
 • Kodėl mane šiuo metu supa būtent tokie žmonės?
 • Ko mane nuolat moko visi gyvenimo įvykiai?
 • Sąmoningas ir nesąmoningas pasirinkimas
 • Aš esu savęs ir mane supančios tikrovės kūrėjas

Sekite Rimvydo Židžiūno video įrašus jo asmeniniame kanale www.youtube.com/c/rimvydaszidziunas

Gaukite atsakymus svarbiomis gyvenimo temomis.