Aukštyn
mokymai

Požiūrio plėtimo seminarai

Rimvydas Židžiūnas - asmeninio ir dvasinio augimo mokymai vyrams, moterims, poroms, požiūrio plėtimo seminarai
apie

Požiūrio plėtimas

Požiūrio plėtimo seminarai – tai specialiai organizuotas 2,5 val. mokymas, besiremiantis Rimvydo Židžiūno autorine intelektualinės kelionės metodika, kuri gimė iš daugiau nei 20 metų patirties vedant seminarus ir ilguosius mokymus.

Požiūrio plėtimas – tai:

  • sąmonės evoliucija, jos atsivėrimas didesnėms galimybėms ir perspektyvoms;
  • galimybė tapti savo gyvenimo aplinkybių autoriumi;
  • sąmoningumo atsiradimas.

Koks mūsų požiūris į save ir gyvenimą, tokie mes ir esame, tokį gyvenimą ir patiriame. Mūsų požiūris ir yra ta tikrovė, kurioje realizuojame savo galimybes. Mūsų sąmonė gali susiaurėti ir visas gyvenimas tapti primityvus, bet gali ir prasiplėsti – tuomet pasaulis tampa daugialypis, o gyvenime atsiranda daugybė galimybių. Realybėje nėra akligatvių, juos kuria mūsų gyvenimo suvokimas. Praplėstas požiūris padeda mums patekti į aukštesnį gyvenimo ir savęs suvokimo lygį, kur natūraliai suvokiame, kad gyvenimas yra saugi vieta realizuoti visiems savo norams.

Tik sąmoningai – o tai reiškia spontaniškai – reaguojantis į iššūkius žmogus nepaskęsta gyvenimo jūroje. Tik sąmoningas žmogus gali išmokti pažaboti gyvenimo netikėtumus ir mokėti jais pasinaudoti savo ir kitų labui. Požiūrio ir sąmonės praplėtimas padeda tai padaryti.

lektorius-rimvydas-zidziunas

Tai vyksta su tavimi seminare!

Seminarų metu organizuojamas požiūrio plėtimas didina klausytojų sąmoningumą, natūraliai praplečia galimybę girdėti save, tuomet atsakymai į visus gyvenimo klausimus ateina ne iš lektoriaus lūpų, bet iš tavo vidaus. Nesvarbu, kokia tema vyksta požiūrio plėtimo seminarai, jų efektas visada toks pat: tu išgirsti savo atsakymus iš savo sielos lūpų, o jie visada yra patys tiksliausi.

Svarbiausia – ateiti į seminarą su savo klausimu ar rūpima tema. Požiūrio plėtimo būdu organizuotas mokymas padės tau pamatyti savo gyvenimo situaciją iš gilesnės perspektyvos ir rasti savo individualų atsakymą, jau slypintį tavo viduje.

 

Daugiau informacijos apie mokymus: www.soulaction.lt/mokymai/rimvydo-zidziuno-poziurio-pletimo-seminarai/

Jau greitai

Rimvydo Židžiūno požiūrio plėtimo seminarų ciklas „Atrask pilnatvės jausmą veikloje“ VILNIUJE ir ONLINE

Rimvydas Židžiūnas Atrask pilnatvės jausmą veikloje

2019 m. lapkričio 21, 25 ir 28 d. 19:00 – 21:30 val.

I SEMINARAS        2019 LAPKRIČIO 21 d.      „Naujos kartos veikla: vyriški talentai ir srauto būsena“
II SEMINARAS        2019 LAPKRIČIO 25 d.       „Moteriški talentai veikti: ne tik moterims!“
III SEMINARAS        2019 LAPKRIČIO 28 d.       „Evoliucija veikloje: pilnatviško žmogaus gimimas“

Bilietai VILNIUJE ir ONLINE

Video seminarai

Rimvydo Židžiūno požiūrio plėtimo seminaras „Kaip gyventi pertekliuje?“

Ar tikrai reikia gauti, norint patirti perteklių? Ar tikrai reikia kaupti ir nuolat rūpintis rytdiena, norint gyventi gausoje? Visi žmonės, gyvenantys patirdami perteklių, tvirtina, kad tai sąmonės būklė, kuri atsiranda ne tada, kai gauni, o tada, kai dalijiesi ir tampi tarsi laidininku. Kaip tai pasiekti ir ką tai keičia mūsų gyvenimą, žiūrėkite seminare.

atsiliepimai

Požiūrio plėtimo seminarai

Egle_apie-seminarus„Šie seminarai yra ne tik labai vertingi: per labai trumpą laiką koncentruotai yra išdėstoma tema, atskleidžiami esminiai dalykai, duodami praktiniai patarimai ir pasidalinama giliomis įžvalgomis, bet ir be galo įdomūs ‒ dėstytojas meistriškai įtraukia į savo pasakojimą, užburia nuo pirmų žodžių ir prikausto dėmesį iki pat galo. Per 2,5 val. gauni tokius pamatymus apie pasaulį, kurie atveria naujas galimybes tavo gyvenime, ir tiek pasikrauni energijos, kad tą pačią akimirką norisi nuo jos skristi, o jei turi klausimų dėstoma tema ‒ visada gausi taiklų ir netikėtą atsakymą!“ Eglė

Atsiliepimai-Zivile„Visiems suprantama kalba, lengvai, džiugiai ir žaismingai pasakojama apie giliausius dvasinius, psichologinius, asmeninius, socialinius dalykus ir tai paliečia kiekvieno širdį.“ Živilė

 

Atsiliepimai_Monika„Pirmą kartą į požiūrio plėtimo seminarą atėjau atsitiktinai – pakvietė draugė, kuri rado reklamą. Buvau nusiteikusi ir smalsiai, ir truputi skeptiškai. Skepticizmas labai greitai išsisklaidė. Jau vieno seminaro metu gavau tiek įžvalgų, kiek negaudavau per jokią konferenciją. Šis seminaras iš tiesų pakeitė mano požiūrį į gyvenimą. Puiki pateikimo forma per trumpą laiką gauti praktiškus atsakymus į man svarbius klausimus. Juk tereikia mažo pokyčio, kad gimtų nauji stebuklai, atsirastų skrydžio jausmas. Džiaugiuosi, kad jo vis daugėja! Esu dėkinga už visus naujus pamatymus ir patyrimus, atnešusius daug džiaugsmo ir padedančius man kurti mano svajonių gyvenimą!“ Monika

Atsiliepimai_Kristina„Lengvai ir aiškiai, įkvepiančiai ir įdomiai, tarsi labiausiai įtraukiančiame Holivudo filme nagrinėjami sudėtingiausi ir svarbiausi gyvenimo klausimai ‒ kaip BŪTI LAIMINGAM, REALIZUOTAM, MYLIMAM, GYVENTI TOKĮ GYVENIMĄ, KOKĮ NORI. Kiekvienoje paskaitoje gaunu REALIUS, UNIKALIUS SAVO ATSAKYMUS. Neįkainojama patirtis, kai tuo dalinasi žmogus, savo gyvenime realizuojantis didelę dalį savo potencialo ir gyvenantis savo svajonių gyvenimą bei daugiau kaip 20 metų įkvepiantis tai daryti kitus. Retas kuris gali dalintis sėkminga savo patirtimi, o ne perskaityta knygose. Rimvydo paskaitose turi dviejų valandų galimybę savo gyvenimo aplinkybes pamatyti iš kito sąmonės lygio ‒ tai tarsi dvasinis GPS, kuris padeda pamatyti realiai, kur esi, kaip išvengti akligatvių ir koks artimiausias kelias pasiekti tai, kur judu.“ Kristina