Aukštyn
mokymai

Moterims: moters magijos mokykla

Rimvydas Židžiūnas ir Andrė AMIYA Pabarčiūtė - ilgieji mokymai moterims Moters Magijos Mokykla
apie

Moters magijos mokykla

Moters Magijos Mokykla – tai unikali moters asmeninio ir dvasinio augimo mokykla, kuri išlaisvina ir padeda pažinti moterišką prigimtį, atskleidžia moters genialumą bei ypatingus jos talentus ir galias!
Andrė AMIYA Pabarčiūtė - Moters Magijos Mokykla

Andrė AMIYA Pabarčiūtė

Moters Magijos Mokykla gimė iš jos įkūrėjų, mokytojų Andrės AMIYA Pabarčiūtės ir Rimvydo Židžiūno, asmeninio augimo patirties. Rimvydas čia kiekvienus metus veda 9 mėnesių trukmės požiūrio plėtimo seminarų ciklą, padedantį geriau įsisavinti ir integruoti praktinius įgūdžius į gyvenimą. Jo kolegė Andrė AMIYA Pabarčiūtė veda praktinius užsiėmimus moterims.

Moters Magijos Mokyklos ilgieji mokymai trunka trejus su puse metų. Tokia intensyvi ir turininga programa suteikia moteriai neįkainojamos patirties, žinių, atradimų ir realių įgūdžių, kurie atveria neribotas galimybes gyvenime. Čia kruopščiai sukurta individo ir grupės augimo atmosfera, nuoširdus asmeninis dėmesys skiriamas kiekvienai dalyvei, efektyviausios mokymų programos pritaikomos konkrečioms mokymus lankančioms moterims. Tai ne tik mokymai, bet ir moteriškos draugystės oazė. Be abejo, galima lankyti nebūtinai visus trejus mokymų metus. Net baigus vieną ar kelerius Moters Magijos Mokyklos mokymų metus jums atsivers nuostabūs ir visaverčiai savęs kaip moters pažinimo bei realizacijos horizontai.

Tai mokymai, besiremiantys ne abstrakčia teorija ar trumpalaikiu entuziazmu, bet realiomis praktikomis, esminėmis žiniomis, kurios praktikuojant tampa stulbinančiais, tikrais gyvenimo rezultatais. Moters Magijos Mokykla sėkmingai veikia nuo 2006 metų ir padėjo šimtams moterų pažinti savo jausminį, fizinį bei dvasinį potencialią. Tai ne tik itin kokybiški, vieninteliai Lietuvoje ilgalaikiai mokymai moterims, bet ir specialios, išskirtinės trumpųjų mokymų programos.

 

Moters Magijos Mokyklos ilgieji mokymai

Moters Magijos Mokykla prasideda emocinio intelekto (EQ) lavinimo kursu, jo trukmė 30 užsiėmimų 3 kartus per savaitę, viso 2,5 mėn. Kurse įgyjami baziniai empatijos, emocijų valdymo ir aktyvios savireguliacijos įgūdžiai, reikalingi tolesniuose mokymuose.

  • Pirmi mokslo metai – moteriškos prigimties potencialo pažadinimas ir atskleidimas, ryšio su savimi atradimas, savo unikalių talentų atskleidimas. Gebėjimo mylėti ir intuicijos lavinimas. Ypatingų moteriškos energijos valdymo metodikų mokymasis. Keturi moterišką asmenybę auginantys būdai realizuoti ir išreikšti save gyvenime. Jaunystės ir žavesio metodika.
  • Antri mokslo metai – erotikos paslaptys, intymaus gyvenimo technologijų įvaldymas, moteriško seksualumo atskleidimas. Daugiaorgazmiškumo įvaldymas, natūralios sveikatos ir jaunystės susigrąžinimas, mėgavimosi gyvenimu ir savimi menas.
  • Treti mokslo metai – vyriškos ir moteriškos prigimčių suderinimas poroje ir savyje, vidinės darnos radimas. Vidinės moters ir vidinio vyro draugystė. Vyriškos prigimties dėsnių pažinimas ir įvaldymas. Emocinių traumų gydymo technologijos. Savipakankamumas. Moters Deivės kokybė.

Emocinis intelektas - EQ lavinimo kursas
Kviečiame moteris į Moters Magijos Mokyklos mokymų: „Emocinio intelekto lavinimo kursas MOTERIMS“ pristatymą, kuris vyks 2019 m. kovo 14 d., ketvirtadienį, 19:00 val., viešbutyje „Artis Centrum Hotels“, Totorių g. 23, Vilnius.
Rezervuokite sau vietą į NEMOKAMĄ kurso pristatymą dabar

 

Daugiau informacijos apie mokymus: www.motersmagijosmokykla.lt

knyga

Moters genealumas

Andrė AMIYA Pabarčiūtė - Moters Magijos Mokykla

Andrė AMIYA Pabarčiūtė „Moters Magijos Mokykla“

atsiliepimai

Moters magijos mokykla

Agne_Atsiliepimai„Kol nesimokiau Moters Magijos Mokykloje, mano požiūris į kūną buvo joks, labiau prietaringas ar iš bendro žinojimo. Tikrai tuo metu negalvojau apie kūną kaip talentą. Moters Magijos Mokykloje atradau jį visiškai naujai. Suvokiau, kaip gera ir malonu turėti kūną, jame būti. Labiausiai stebino, kad tai buvo visiškai natūralu. Jaučiausi tarsi iš skrynios traukčiau pažįstamus dalykus, apie kuriuos seniai pamiršau arba iš viso net nežinojau ir nemokėjau įvardinti. Patyriau, kad kūnas yra ir malonumų, ir sveikatos, ir energijos, ir džiaugsmo šaltinis. Visa tai yra manyje ir aš galiu tuo naudotis. Iš tikrųjų moteriai nereikia nieko naujo išmokti. Jai tiesiog savyje reikia atrasti tai, kas jau yra. Iš tiesų džiugina, kad Moters Magijos Mokykloje yra kreipiamas dėmesys į kūno natūralumą. Aš, kaip dauguma moterų, išmokau priimti ir mylėti savo kūną tokį, koks jis yra. Atsikračiau įvairių kompleksų, nes pamačiau jį visai kitaip. Patyriau savo kūną kaip nuostabų ir teikiantį daug džiaugsmo.“ Agnė

Atsiliepimai_Asta (2)„Pradėjusi lankytis Moters Magijos Mokykloje buvau įsitikinusi, kad esu pasitikinti, save mylinti, stipri, šiuolaikiška moteris. Tyrinėdama moteriškumą, atpažinau ir suvokiau – esu per šviesmečius nuo tikrosios meilės sau. Teko iš naujo mokintis priimti save tokią, kokia esu, pamilti ir nesureikšminti netobulumų, išvaizdos pokyčių, kurie kartais atspindi nuovargį. Anksčiau nuolat save rėminau, kaip turiu atrodyti, kiek sverti, kokius drabužius vilkėti, kitaip tariant būti „on the top!“. Argi tai meilė sau? Juk tai nuolatinė kontrolė! Išaušo diena, kai savo atspindžiui šypsausi. Priimu save iš naujo. Save, pažįstamą, ir tą, kurios dar nespėjau pažinti. Tai įstabi pažintis neturinti pabaigos.“ Asta

Beata_atsiliepimas„Moters Magijos Mokyklos“ mokymai pakeitė mano požiūrį į moterį ir vyrą iš esmės. Atradau, kad nieko nežinau nei apie moteris, nei apie vyrus. Atėjo nuostabus laikas, pasitaikė galimybė susipažinti su moteriška ir vyriška prigimtimis. Moteris kaip begalybė, nesibaigiantis energijos šaltinis ir vyras ‒ budrumo bei šviesos įsikūnijimas. Tik kai priimu savo moterišką prigimtį bei atsiveriu vyriškam pradui, atsiranda pilnatvė, ištirpimas, ramybė, begalybė, gyvenimo džiaugsmas. Visa tai galėjau patirti ir suvokti per „Moters Magijos Mokyklos“ kursus. Jaučiu begalinį dėkingumą už galimybę keistis ir būti moterimi.“ Beata

Atsiliepimai_Viktorija„Moters Magijos Mokykla ‒ tai nenutrūkstanti kelionė į save, savęs kaip unikalios būtybės su savo norais, suvokimu atskleidimas. Tai pasaulio pažinimas per kitas moteris. Moters jėgos, gyvybės, galių atskleidimas savyje. Tai naujas gyvenimo būdas. Galbūt atėjusi čia Tu prarasi, kas sena, ir atrasi nauja. Galbūt aptiksi savyje nerealizuotų talentų ir įgyvendinsi realybėje tai, apie ką nė nedrįsai pasvajoti… Galbūt tapsi visiškai kita moterimi. Viskas priklauso nuo Tavęs ‒ tiesiog turi šansą atverti šias duris. Moters Magijos Mokykla man padėjo atrasti tikruosius savo norus, pradėti gyventi pagal juos ir keliauti ten, kur veda širdis…“ Viktorija

Atsiliepimas_Renata„Šie nuostabūs kursai padeda pažinti ir suprasti moterišką ir vyrišką pradus, padeda atsiskleisti man pačiai. Dvasinės ir psichologinės praktikos gydo ir išlaisvina, išgrynina tai, kas tikra, ir padeda pamatyti, kas man nereikalinga ir ko gyvenime dar reikia išmokti. Atrandu vidinę ramybę, stiprybę. Dūžta iliuzijos apie save, apie kitus. Iš pradžių tai baugina, bet vėliau džiugina, nes pradedu matyti, kur turiu judėti. Mokytojai man ne tik suteikia informacijos, bet, svarbiausia, moko mokytis pačiai. Taip tampu nepriklausoma, savarankiška.“ Renata

Dovile_Atsiliepimas„Rimvydo su Andre vedami užsiėmimai man buvo didžiulis kvantinis šuolis sąmoningumo, laimės ir savęs realizacijos link. Ėmiau suvokti save ir supantį pasaulį visai kitaip. Sumažėjo nerimo jausmas, baimė, nepasitikėjimas, atsirado vidinė ramybė, aiškumas, noras gyventi ir kuo daugiau patirti. Dabar žinau, jog jei turiu klausimą, visada ateis ir atsakymas, tik reikia jį priimti ir išgirsti. Rimvydo paskaitos apie moters ir vyro santykius bei seksą privertė iš esmės pakeisti savo požiūrį į vyrą ir moterį, kaip tokius, ir dėl to labai džiaugiuosi, nes dabar jaučiuosi brandesnė, galinti eiti į santykius iš pertekliaus, duoti ir dalintis, o ne prašyti, kad kitas man suteiktų to, ko pačiai viduje trūksta ir būti nuo to žmogaus priklausoma. Dabar žinau, jaučiu, jog pasaulis yra gražus, nesvarbu, kas nutiktų, nes viskas priklauso tik nuo mano požiūrio.“ Dovilė

Atsiliepimai_Loreta„Manau, kad pas kiekvieną žmogų anksčiau ar vėliau ateina momentas, kai jis nori labiau pažinti save, suvokia, kad už materijos yra kažkas daugiau, nori atskleisti savo kūrybinį potencialą ir būti laimingu, nepriklausomai nuo jį supančių aplinkybių.
„SoulAction“ mokymų programa apjungia teorinę ir praktinę dalis. Tai unikali programa sukurta profesionalių mokytojų Rimvydo ir Andrės. Aš labai rekomenduoju šiuos mokymus visiems, kurie nori savo gyvenime patirti daugiau džiaugsmo, kūrybiškumo, laisvės, sąmoningumo jausmo, išmokti nuolat gyventi meilės būsenoje. Ypatingai rekomenduoju moterims, kurios nori atskleisti savo moteriškumą, išsivaduoti iš praeities programų ir suprasti, kas iš tikrųjų yra svarbu santykiuose.
Esu labai dėkinga Andrei ir Rimvydui už žinias, kuriomis jie dalinasi. Linkiu visiems mokintis, tobulėti ir tapti savo Gyvenimo kūrėjais.” Loreta