Aukštyn
knyga

ANDRĖ AMIYA PABARČIŪTĖ IR RIMVYDAS ŽIDŽIŪNAS

„AMŽINAS MEDAUS MĖNUO. REALI PATIRTIS, KURIANT STEBUKLUS POROJE“

Rimvydas-ir-Andre„Mūsų misija – pasidalinti tauriausiais dvasiniais atradimais, kuriuos gali patirti pora santykiuose. Vyras ir moteris gali sukurti meilę, kuri niekada nesibaigia, seksualinį gyvenimą, kuriame patiriamas absoliutus fizinis, emocinis ir dvasinis pasitenkinimas, sielų draugystę, kuri gimdo amžiną dėkingumą ir pagarbą vienas kitam. Santykiai gali tapti įstabiausia savęs ir kito pažinimo kelione gyvenime!“,– sako Andrė Amiya ir Rimvydas

Palaima, pasitenkinimas, asmeninis augimas, meilės ir ekstazės menas – visa tai gali patirti santykiuose su mylimuoju. Ši knyga padės porai aiškiai suvokti svarbiausias vyro ir moters fizinio, emocinio ir dvasinio pasitenkinimo priežastis santykiuose. Žinios apie vyro ir moters tikruosius poreikius bei talentus, reali autorių patirtis, ypatingos praktikos, akis atveriantys santykių dėsniai ir patarimai padės naują, svarų laiptelį kuriant laimę poroje.

„Alma littera“, 2016 m., Vilnius

Įsigykite knygą internetu
knyga

RIMVYDAS ŽIDŽIŪNAS „GYVENIMO KŪRĖJAS“

Rimvydas Židžiūnas apie savo knygą „Gyvenimo kūrėjas“ (2012 metai)

Gyvenk pagal tikruosius savo norus!
Knyga „Gyvenimo kūrėjas“ sujungia teoriją ir praktinius patarimus, kaip tobulėti ir augti visose sferose, nuo kurių priklauso gyvenimo kokybė. Šioje knygoje neaprašomos nuobodžios tiesos, kurias žino kiekvienas „sėkmės filosofijos“ knygų skaitytojas. Tai praktinis vadovas, padėsiantis jums keisti savo gyvenimą. Neužtenka žinoti, reikia ir taikyti žinias!

Knygos tekstai, surinkti remiantis ilgamete praktine patirtimi praplės mąstymą, įkvėps, privers pakeisti požiūrį. Jie paruoš jus pratimams, kuriuos atlikę gausite maksimalią naudą. Tai ne literatūrinis eksperimentas, o labai tikslus poveikis tekstu, patikrintas tūkstančius kartų konsultuojant klientus.

„Obuolys“, 2012 m., Vilnius

Įsigykite knygą internetu